26 Eylül 2020 Cumartesi - Çiçekdağı ilçemiz yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor! Çiçekdağı ilçemiz yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor!
Çiçekdağı

Çiçekdağı ilçemiz yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor!

Çiçekdağı ilçemiz yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor!

Söz Vermiştik,  Gerçekleştiriyoruz!.. İlçemize Yarı Olimpik yüzme havuzu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2020 yatırım programına alındı.

Kırşehir Milletvekili Kendirli, Çiçekdağı ilçesine yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi yapılacağını açıkladı. 

Yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezinin Çiçekdağı'ndaki eski kız öğrenci yurdunun bulunduğu 5 bin metrekare alan üzerine yapılacağını belirten Mustafa Kendirli, Gençlik ve Spor Bakanlığı 2020 yatırım bütçesindeki tesisin ihalesinin de İl Özel İdaresince yapılacağını bildirdi. 

Yapılacak yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezinin Çiçekdağı'nda farklı bir atmosferin, heyecanın yaşanmasına vesile olacağına inanıyorum” diye konuştu.  

Kendirli, Çiçekdağı'na kazandırılacak yarı olimpik yüzme havuzunda geleceğin sporcularının yetişeceğine ve vatandaşların bozkırın ortasında havuz keyfi yapma imkanına kavuşacaklarını, gençlik merkezinde düzenlenecek konuşma, panel, söyleşiler ve eğitim programlarıyla da başta gençler olmak üzere tüm vatandaşların sosyal hayatının zenginleşeceğini ifade etti.  

Çiçekdağı Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hakanoğlu'da sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında "Söz Vermiştik,  Gerçekleştiriyoruz!.. İlçemize Yarı Olimpik yüzme havuzu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2020 yatırım programına alındı. Bu önemli yatırımı İlçemize kazandıran Milletvekilimiz Sn. Mustafa Kendirli ve İlçe Kaymakamımız Sn. Orhan Gazi Karakaş başta olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve İlçem adına teşekkür ediyorum" dedi.

Çiçekdağı ilçemize hayırlı olsun...

Çiçekdağı ilçemiz yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşuyor! - 1. resim

Bu habere ifade bırak  Toplam oy: 4
0
4
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan cicekdagi.net sorumlu tutulamaz.
Bu haber için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Diğer Haberler
Yeni Haberler
Bakmadan Geçme
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi