27 Ekim 2020 Salı - İlçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor İlçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor
Çiçekdağı

İlçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor

İlçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor

Daha yaşanılabilir çevre, daha yaşanılabilir bir Çiçekdağı hedefinden yola çıkarak, ilçemizde ağaçlandırma çalışmalarına devam ediliyor.

Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hakanoğlu, ilçe genelinde ağaçlandırma çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi. Beldemiz, "Daha yaşanılabilir çevre, daha yaşanılabilir bir Çiçekdağı" hedefinden yola çıkarak, ilçede ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor.

Başkanımız Sn. Hasan Hakanoğlu, "Ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Yerköy ile Çiçekdağı yolu üzeri orta refüj alanlarına, ve mahallelerde binlerce ağaç dikimi gerçekleştirdik. Daha yeşil bir ilçe oluşturmayı amaçlıyoruz" dedi.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında açıklama yapan Hakanoğlu; "İlçede cadde, bulvar ve refüjlerde dikimi gerçekleştirilen ağaçların estetik ve işlevsel bir karaktere sahip olmasını amaç edindik. Çiçekdağı ilçemiz için çalışmalarımız aralıksız sürdürülecek. Asli görevlerimizle birlikte ağaç dikimi çalışmalarını ilçe genelinde önemsiyoruz. İlçe halkı da bu noktada bize her türlü yardım ve desteği sunuyor" açıklamasında bulundu.

İlçemizde ağaçlandırma çalışmaları sürüyor - 1. resim

Bu habere ifade bırak  Toplam oy: 2
1
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan cicekdagi.net sorumlu tutulamaz.
Bu haber için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Diğer Haberler
Yeni Haberler
Bakmadan Geçme
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi